Wyniki wyszukiwania

Nowe szeregówki w Wasilkowie gotowe do odbioru.

610.000 PLN
dodaj do ulubionych
1346

Proponujemy Państwu nowe domy w zabudowie szeregowej w inwestycji obejmującej sześć segmentów. Domy oddane do użytkowania, zlokalizowane są w zacisznej części miasta, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rzeka Czarna. Teren ogrodzony( wjazd bramą na pilot wyłącznie mieszkańcom), odrębne działki do każdego domu a dodatkowo część wspólna dla mieszkańców. Do każdego domu doprowadzone są pełne media-prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, światłowód. W bliskiej okolicy dostępna pełna infrastruktura miejska-sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia itp.

Każdy z domów ma powierzchnię około 130 m2 włączając w to garaż. Powierzchnia działek przynależnych do każdego z domów waha się od 225 do 430 m2. Na parterze jest salon (ok. 16,5 m2) połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią (ok. 15m2) wraz z WC i wiatrołapem. Z salonu znajduje się wyjście przez taras do ogrodu. Ponadto na parterze znajduje się wbudowany garaż (ok. 20 m2) z kotłownią ( ok. 7m2), z której jest wyjść bezpośrednio do ogrodu. W jednym z domów zainstalowana jest powietrzna pompa ciepła. Na piętrze znajdują się trzy przestronne i wyposażone w duże okna pokoje (ok. 16, 13 i 12 m2). Ponadto na piętrze usytuowana jest funkcjonalna i przestronna łazienka (ok. 14m2) oraz miejsce na garderobę całej rodziny (ok. 3m2).

Konstrukcja budynku:
ławy fundamentowe żelbetowe; ściany fundamentowe z bloczków betonowych; ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych; strop żelbetowy monolityczny, na poddaszu drewniany; schody żelbetowe; więźba dachowa drewniana, impregnowana

Ściany:
ściany zewnętrzne – tynki z dociepleniem styropianem 15 cm; cokół tynk żywiczny

Tynki:
ściany zewnętrzne – tynki z dociepleniem styropianem 15 cm; cokół: tynk żywiczny

Dach:
kryty dachówką cementową, wykończenie wewnętrzne stropu poddasza płytą gipsowo-kartonową, ocieplenie stropu wełną mineralną 25 cm, strych wykończony płytą OSB (bez ocieplenia)

Stolarka:
okna PCV trzyszybowe, bez parapetów wewnętrznych; drzwi wejściowe; bez drzwi wewnętrznych; drzwi garażowe segmentowe;

Wykończenia wewnętrzne:
posadzka cementowa zatarta na gładko, tynki cementowo-wapienne, położona gładź szpachlowa, ściany i sufity gruntowane farbą podkładową.

Instalacje:
instalacja wod.-kan. z podejściami do przyborów sanitarnych (bez osprzętu); ogrzewanie podłogowe, kotłownia przygotowana do montażu pieca c.o. (bez pieca), kompletna instalacja elektryczna bez osprzętu

Miejscowość:
Województwo:
Kraj: Polska
ID oferty: 35616
Cena: 610.000 PLN
Pow. nieruch.: : 130 m2
Pow. działki: 225 m2
Pokoje: 4
Łazienki: 3
Łazienki: 2
Rok Budowy: 2021
Miejsce Garażowe: tak
Dostępne Od: 2021-10-21
Piwnica: nie
Materiał: Cegła
Ilość Kondygnacji: 1

Porównaj nieruchomości

Podobne oferty

1.150.000 PLN

Klimatyczny dom z ogromnym garażem

Kategoria: w
Pokoje:4Łazienki: 3 Pow.:120 m2 ID:37018
  • Szukaj nieruchomości

error: Content is protected !!