Wyniki wyszukiwania

Dom wolnostojący w Uhowie

160.000 PLN
dodaj do ulubionych
1421
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Polecamy atrakcyjną ofertę nieruchomości zabudowanej domem parterowym drewnianym mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi położonej w Uhowie przy ulicy Mickiewicza nr 68.

Dom parterowy mieszkalny drewniany o powierzchni użytkowej około 100 mkw składający z czterech pokoi. Doprowadzone do domu media typu: prąd, woda oraz kanalizacja. Część wymienionej stolarki okiennej. Możliwość swobodnego zamieszkiwania dwóch rodzin na co pozwalają dwa niezależne wejścia. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej wraz z chodnikami.

Działka o łącznej powierzchni 1549 mkw. Cicha i spokojna lokalizacja.  Rzeka i malownicze tereny w odległości 250 metrów.

Dodatkowo budynki gospodarcze: murowany o powierzchni około 75 mkw wraz z garażem i w części wymienionym pokryciem dachowym oraz drewniany o powierzchni 70 mkw.

Doskonała lokalizacja zaledwie kilkaset metrów do głównej trasy Białystok-Łapy. Doskonały dojazd komunikacją do Białegostoku czy Łap: stacja PKP, autobus czy bus. Łapy w odległości 3 km, zaś Białystok około 25 km.

Miejscowość:
Województwo: ,
Kraj: Polska
ID oferty: 31363
Cena: 160.000 PLN
Pow. działki: 1.549 m2
Pokoje: 4
Miejsce Garażowe: tak
Materiał: Drewno
Ilość Kondygnacji: 1

Marcin Dolistowski

właściciel
884-00-44-82
biuro@domernieruchomosci.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

error: Content is protected !!